Ogrodzenia / Ogrodzenia aluminiowe

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, producent bram, paneli ogrodzeniowych, montaż ogrodzeń Orbital Weld.

Ogrodzenia aluminiowe to bezpieczny produkt, pasujący do nowoczesnych stylizacji architektonicznych. Ogrodzenia aluminiowe to dopracowana koncepcja która, łączy wysoką estetykę z funkcjonalnością.

nowoczesne ogrodzenie aluminiowe

Dopasujemy ogrodzenie do Twoich indywidualnych potrzeb:

  • przęsła oraz bramy wykonujemy na dowolny wymiar,
  • elementy aluminiowe są malowane proszkowo z bogatej palety kolorystycznej RAL,
  • kolory w macie, połysku a także strukturze.

Brama i przęsła ogrodzeniowe mogą zostać zbudowane z paneli dowolnych rozmiarów.

Panel ogrodzeniowy o standardowej grubości 2 cm. Prześwit pomiędzy panelami od 20 do 30 mm. Szerokość przęsła dowolna, wysokość paneli aluminiowych od 40 mm do 200 mm.

ogrodzenia nowoczesne panele aluminiowe na wymiar

Zbuduj swoje nowoczesne ogrodzenie z aluminium

  • Masz dowolną możliwość wyboru paneli  "stwórz swoje własne nowoczesne ogrodzenie aluminiowe" lub wybierz jeden z gotowych zestawów ogrodzeń który wykonamy dla Ciebie na indywidualny wymiar.
  • Do każdego systemu możesz wybrać model bramy dwuskrzydłowej, harmonijkowej lub przesuwnej.
  • Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe Orbital Weld to solidna konstrukcja, odporność na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

  • PROSTY INTUICYJNY MONTAŻ DLA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA!

Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne

Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych ogrodzeń w których, panele wykonane są z drewna. Nowoczesne ogrodzenie drewnopodobne jest tańsze w utrzymaniu i nie wymaga zabiegów konserwujących w odróżnieniu od drewna.

Jeśli marzysz o nowoczesnym ogrodzeniu z aluminium które do złudzenia przypomina drewno ta opcja może być dla Ciebie.

ogrodzenia aluminiowe imitujace drewno

Bramy aluminiowe

Lekka brama aluminiowa, przenosi mniejszy ciężar na wózki i napęd bramy co bezpośrednio wpływa na dłuższą żywotność automatyki.

Oferujemy bramy przesuwne, skrzydłowe i harmonijkowe.

bramy aluminiowe od producenta

Furtki aluminiowe

Furtki aluminiowe wykonane są z tych samych paneli co pozostała część ogrodzenia tworząc jeden komplet. Furtka aluminiowa jest ponad dwukrotnie lżejsza niż stalowa tym samym jej otwieranie jest o wiele bardziej komfortowe.

ogrodzenia aluminiowe imitujace drewno

Spawane elementy

Nie skręcamy paneli, ponieważ najwyższą wytrzymałość i sztywność konstrukcji uzyskać można jedynie poprzez spawanie elementów. Połączenia ukrywane są za pomocą ozdobnej maskownicy która dodatkowo nadaje estetyczny wygląd..

ogrodzenia aluminiowe imitujace drewno

Nowoczesne ogrodzenia z aluminium

Nowoczesne ogrodzenie aluminiowe to dobry wybór, ponieważ elementy wykonane z aluminium w odróżnieniu od stali są kilkukrotnie lżejsze, nie wymagają obróbki do uzyskania idealnie gładkiej powierzchni i są zdecydowanie tańsze. Nowoczesne aluminiowe ogrodzenia są tańsze niż ogrodzenia z kutego żelaza lub stali, drewna. Ogrodzenia aluminiowe można z łatwością dopasować do niemal każdego otoczenia budynku i nachyleń terenu. Nowoczesne ogrodzenia z aluminium są ekologiczne - materiały użyte do do ich produkcji pochodzą z procesu recyklingu.

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe wykonujemy na indywidualny wymiar, po wskazaniu przez klienta konkretnej wizualizacji lub zaproponowaniu własnej unikalnej koncepcji.

Jeśli szukasz hurtownika ogrodzeń, dostawcy ogrodzeń z wysyłką na teren całego kraju - zapraszamy do współpracy.