Ogrodzenia / Bramy i furtki

Bramy aluminiowe

FURTKI I BRAMY ALUMINIOWE

Wykonujemy bramy aluminiowe o niestandardowych wymiarach, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jako producent aluminiowych bram kładziemy szczególny nacisk na jakość, dlatego nasze elementy są ze sobą zespawane. Eliminuje to irytujące grzechotanie, które często występuje w bramach skręcanych.

Spawanie połączeń to bardziej stabilna konstrukcja i brak deformacji.

Bramy aluminiowe są lekkie i tylko dzięki spawom mają wytrzymałą i sztywną konstrukcję. Bramy aluminiowe malujemy proszkowo w dowolnym kolorze, nie wymagają konserwacji.

Każdy model bramy aluminiowej można dopasować do konkretnych potrzeb.


BRAMA ALUMINIOWA?

Brama jest uzupełnieniem każdego ogrodzenia. Przęsła i bramy oraz furtki powinny tworzyć jednolitą całość. Powinno się wszystkie elementy wykonać w tym samym stylu i kolorze. Tylko wtedy udaje się zachować estetyczną i miłą dla oka spójność.

Zamówione u nas bramy i furtki są w pełni gotowe do montażu – w zestawie znajdują się zawiasy, mocowania, okucia ślusarskie itp. Udzielona gwarancja producenta daje pewność, że kupiony towar jest pierwszego gatunku, został wykonany zgodnie ze sztuką ślusarską i przy pomocy niezawodnych technologii gwarantujących precyzję i solidność.

Gotowe ogrodzenia oraz aluminiowe bramy i furtki to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Szybki czas realizacji zamówienia, bezpieczna dostawa w dowolne miejsce w kraju, fachowe doradztwo i liczne akcesoria niezbędne do montażu, dostarczane wraz z zamówieniem.

Jeżeli jeszcze wahasz się nad wyborem furtki lub bramy do swojego ogrodzenia, koniecznie sprawdź co już wykonaliśmy wizualizacje ogrodzeń. Oferujemy furtki dostępne w różnych szerokościach oraz bramy aluminiowe produkowane w popularnych wymiarach lub na dowolny wymiar podany przez inwestora. Elementy ogrodzenia wykonane z wysokogatunkowego aluminium, zachowują wysoką odporność na korozję, a malowanie proszkowe nie wymaga odświeżania nawet przed następnych kilkanaście lat..

BRAMY ALUMINIOWE AUTOMATYCZNA OBSŁUGA

Aluminium jest tworzywem lżejszym od stali wobec tego, słupy oraz napęd bramy przenoszą dużo mniejsze obciążenie. Bramy aluminiowe nie wymagają zastosowania tak mocnych siłowników jak ma to miejsce w przypadku bram stalowych. Bezawaryjna automatyka ma kluczowe znaczenie w zakresie bezpieczeństwa bramy.

Zastanawiasz się jaki napęd będzie odpowiedni dla Twojej bramy?

Doradzimy i pomożemy wybrać najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do bezawaryjnej i długowiecznej pracy.

BRAMY Z ALUMINIUM IMITACJA DREWNA

Niezależnie od wybranego modelu, bramę można pomalować proszkowo w nowoczesnym wymiarze imitującym drewno. Brama w kolorze drewnopodobnym nie wymaga prac konserwacyjnych jak to ma miejsce w przypadku drewna.

brama w kolorze drewnopodobnym

Nie uświadczysz opuchlizny w miesiącach zimowych, wypaczenia oraz konieczności regularnego barwienia. Brama aluminiowa drewnopodobna pozwoli ci się cieszyć pięknym wyglądem przez długie lata.